זכיינות

זיכיונות והזדמנויות עסקיות.

 

זיכיונות

אנשים רבים חולמים על היום שבו הם יוכלו להיות הבוסים של עצמם. אנשים רבים חולמים על האפשרות לנהל עסק עצמאי ולהגיע להישגים יפים, לרווחה כלכלית ולסיפוק אישי ומקצועי.

בשורות הבאות נסביר כיצד האפשרות של זיכיונות יכולה להיות הדרך הקלה להצלחה עסקית ופיננסית, ללא סיכונים מיותרים.

כל התמיכה להצלחה
כדי להשיג זיכיונות איכותיים לא חייבים בהכרח להיות בעלי קשרים עסקיים יוצאים מהכלל. ישנן חברות מובילות בתחומי הקמעונאות ובתחומים אחרים, אשר מציעות זכיינות למכירה למי שעומד בתנאי סף הגיוניים.
הבחירה ללכת בדרך זו היא בעלת כמה וכמה יתרונות מוחשיים:

  • מוניטין מן המוכן – כאשר פועלים מתוקף זיכיון מקבלים באופן מיידי מוניטין איכותי. מותג של רשת בתי קפה, למשל, או של חנות אופנה חדשה, מאפשר לפעול כמקום מוכר ובעל שם כבר מן היום הראשון.
    • לקוחות נאמנים – פעילות עם זיכיונות משמעה שיש לעסק שורה רחבה של לקוחות נאמנים. לקוח של מותג אופנה, למשל, מיחס אותה משמעות לסניף וותיק של החברה בתל אביב ולסניף חדש שנמצא בנהריה.
    • מעטפת של שיווק ומכירות – חברה שמוכרת זיכיון מספקת לכלל הזכיינים תועלות נוספות בתחום השיווק, הפרסום ומכירות. מסע קידום מכירות ופרסום של הרשת מועיל לכל השותפים העסקיים גם יחד.
  • בנוסף, מכירת עסקים פעילים בשיטת הזיכיון מאפשרת להתחיל לעבוד באופן מיידי, עם תזרים שוטף. אין צורך להמתין להסדרת רישיון עסק ואין צורך לעבור תהליך מתיש של תכנון עסקי מלא.

    עסקים למתקדמים
    חשוב להדגיש שפעילות בשיטה של זיכיונות לא נועדה אך ורק לאנשי עסקים וליזמים מתחילים. למעשה, לצד אנשי עסקים מתחילים יש גם לא מעט פעילים בעלי וותק רב ששואפים להתקדם ולהשתדרג. כאשר פועלים בשיטת מיזוגים ורכישות אפשר ליהנות מיתרון יחסי על פני עסקים קטנים, שאינם נהנים מאלמנט שנקרא יתרון לגודל.