גיוס אשראי

•    מחפש הלוואה עבור עסק חדש?
•    מעוניין באשראי לצורך הרחבת פעילות עסקית קיימת?
•    מחפש פתרונות אשראיבתנאים נוחים במיוחד?


אנחנו, בחברת BFC נוכל לספק לך פתרונות גיוס אשראי לעסקים, בתנאים נוחים ובמהירות. פנה אלינו לקבלת הצעה אטרקטיבית!

גיוס אשראי

גיוס בתנאים נהדרים
כל עסק זקוק לאשראי על מנת לפעול. אם מדובר על אשראי שמטרתו לאפשר את פתיחת העסק, או על אשראי שמטרתו לאפשר פיתוח תחומים קיימים, או חדירה לתחומים חדשים. גיוס אשראי נעשה באמצעות קבלת הלוואה מהבנקים או מגורמים חוץ בנקאיים חלופיים, והוא תהליך הדורש מקצועיות ומיומנות. המומחים שלנו ב- BFC יוכלו לייצג אותך בתהליך, ולוודא שתצליח בהשגת מסגרת האשראי המבוקשת.

אנו מספקים מגוון שירותים פיננסיים - לחץ כאן
הלוואות בערבות מדינה - "הלימוזינה של עולם ההלוואות"

שלבי תהליך גיוס אשראי מהבנק
עסקים רבים ממהרים לפנות לבנקים במטרה לבקש מסגרת אשראי, ועושים זאת ללא ידע והכרות עם התהליך, ולכן נוחלים כישלון. הניסיון שלנו מלמד כי בקיאות בפרטים ומקצועיות היא הדרך להצליח ולהשיג את המטרה של כל עסק, קטן כגדול. במסגרת עבודתנו מול הבנקים אנו מבצעים את כל הבדיקות הנדרשות, ומכינים דוח פיננסי מקיף אודות פעילותה של החברה, המדגיש את חוזקה. אנו פונים למספר בנקים במקביל ומגישים דוח בקשת אשראי, דוח בפורמט המוכר והמקובל בבנקים. אנו מבצעים עבור לקוחותינו מו"מ במטרה להשיג עבורם את תנאי האשראי הטובים ביותר עבורם. בתהליך זה אנו מייצרים עבור לקוחותינו מסגרת אשראי בתנאים אופטימאליים, אשר חוסכים עלויות רבות.

גיוס אשראי חוץ בנקאי

לא רבים יודעים כי קיימות אלטרנטיבות מימון נוספות לצורך גיוס אשראי לעסקים, מלבד פניה לבנקים. במסגרת השירות שאנו מספקים ללקוחותינו, אנו חושפים את לקוחותינו לכל אותן אפשרויות, במטרה להשיג עבורם את האפשרות המשתלמת ביותר. בין האפשרויות קיימות קרנות פרטיות וממשלתיות המספקות אשראי חוץ בנקאי לעסקים. אנו נבחן עבורכם את כל אותן האלטרנטיבות לטובת גיוס אשראי לעסק שלכם, הן באמצעות אשראי בנקאי והן באמצעות אשראי חוץ בנקאי, ונבצע עבורכם את כל שלבי התהליך, עד להשגת האשראי הטוב ביותר.

גיוס אשראי איכותי, עם מאמץ מינמאלי מצידך
כשחושבים על לקיחת הלוואה עולות ישר מחשבות כמו תור ארוך בבנק, התרוצצות רבה בין גופים שונים במטרה להשיג תנאים טובים, מסעות שכנוע ולא מעט סבל. את כל אלו ועוד חוסכת לכם קבוצת BFC, רק תבקשו. במחלקת גיוס האשראי של קבוצת BFC תמצאו את מיטב אנשי המקצוע שיציעו לכם כלי יעיל לקבלת הצעות אטרקטיביות מהמוסדות הפיננסיים הגדולים במשק. אנו נאפשר בקלות ובנוחות לקבל פניות מבנקים וגופים אחרים, להשוות בין כל ההצעות ולבחור את המשתלמת והמתאימה ביותר.

חיסכון בזמן ובכסף - גיוס מהיר!
גיוס אשראי יכול כל עסק לנסות ולעשות באופן עצמאי, אך אין ספק שהדבר יכלול תהליך ארוך ומייגע, והסיכוי להשגת תנאים אופטימאליים נמוך. הצוות שלנו ב- BFC , יועצים מומחים יוצאי הבנקים המובילים, מכיר מבפנים את תהליכי העבודה והדרישות של כל גורמי מתן האשראי, ויוכל לסייע לך לצלוח את התהליך בזמן קצר וביעילות מירבית.

מחלקת גיוס האשראי של קבוצת BFC תשרת אתכם נאמנה ותקצר לכם משמעותית את הזמן שנדרש לכם עד לקבלת הלוואה, וכמובן שתחסוך לכם כסף רב בעצם מיצוי פוטנציאל התנאים הנוחים שאתם מקבלים. זה חיוני וקרדינאלי לכל עסק קטן ובינוני, המשווע למזומנים פנויים ונזילות כלכלית לטובת כל פעולה עסקית באשר היא. גם אם קיבלתם כבר הצעה מאחד הגופים והיא נראית לכם משתלמת, אל תסגרו דבר לפני שתבדקו מה יש לנו להציע. אם תנסו אין סיכוי שתצטערו.

גיוס אשראי באחוזי הצלחה גבוהים במיוחד
זאת ועוד, אנו במחלקת האשראי של קבוצת BFC נמקסם את סיכויי ההצלחה על ידי כך שאנו מקפידים להתאים את הבקשות ואת אופן הצגתן לצורת הפעילות של כל בנק. ההכרות האישית המעמיקה שלנו עם גורמי המפתח בבנקים מאפשרת לנו לדעת היכן הסיכויים הגבוהים ביותר לקבל אשראי, בכפוף לשורה של נתונים עסקיים חשובים, כמו מבנה העסק, מאזן, תחום פעילות, יכולת החזר וביטחונות.

מחלקת גיוס האשראי שלנו פעילה מאד לאורך השנה
בעצם, בקשות אשראי לעסקים שמחלקת גיוס האשראי של קבוצת BFC מגישה מטעם לקוחותיה מקבלות יחס אחר בבנקים. שכן אנו כותבים אותן בדיוק באופן בו היינו עושים זאת בשביל עצמנו. ומלבד סיכויי הצלחה הגבוהים בהרבה, ההלוואות ניתנות בתנאים הנוחים ביותר שהבנק יכול להציע, בשיעורי הריבית והמימון.

אין תחליף להיכרות אישית עם הבנק לפני הגשת הבקשה
עדיף לנהל חשבון, להוכיח פעילות, להיפגש עם מנהל הסניף והפקידים המטפלים בכם ולטפח יחסי עבודה. כשאתם מגיעים לבנק אך ורק כדי לקבל אשראי, הבנקאי צריך גם להכיר אתכם וגם לאמוד את הסיכון שבמתן האשראי. אם כבר סיפקתם לו תמונה על מי אתם ומה היקף עסקיכם, אתם מפחיתים את הסיכון של הבנק, מה שישפר את התנאים שתקבלו. במחלקת גיוס האשראי של קבוצת BFC תמצאו את אנשי המקצוע אשר ינחו אתכם אך לעשות זאת.

הרושם החיצוני חשוב
כשאתם מנהלים יחסי עבודה עם הבנק, ובפרט כשאתם נפגשים עם נותן אשראי כדי לקבל מסגרת או הלוואה, ודאו שאתם נראים במיטבכם. שוב, הבנקאי צריך להעריך מי אתם ומה אתם, והרושם החיצוני חשוב. אדם מגולח בחליפה ותיק עסקים עושה על בנקאי הרבה יותר רושם מאיש עסקים מרושל הלבוש בג'ינס, טי שירט וזקן של שבוע. אדם שמציג כרטיס ביקור גם הוא עושה רושם רב יותר. זה אולי שטחי, אבל זו המציאות - בוודאי כשהדברים נוגעים לספקי אשראי.

יש להשקיע בהכנת מידע עסקי עדכני
בואו מוכנים: הקרינו מצגת של העסק, הראו אקסלים וספקו דוחות כספיים עדכניים. עדיף להשקיע (מעט) בהפקת דוחות כספיים רבעוניים ועדכניים, שיספקו לבנקאי מקסימום מידע במינימום זמן. זה יחסוך לכם זמן וטרטורים, ישפר את המוניטין שלכם בקרב בנקאים וספקי אשראי אחרים - וישפר את תנאי האשראי שלכם. במחלקת גיוס האשראי של קבוצת BFC תמצאו את מיטב אנשי המקצוע לעשות זאת עבורכם.

לעולם אל תקבל את ההצעה הראשונה שמונחת על השולחן
הלוואה היא אחד המוצרים הגמישים ביותר מבחינת תמחור. אם תתמקחו - תקבלו הצעה טובה יותר, ואם תבקשו הצעות מכמה ספקי אשראי שונים, תקבלו הצעה עוד יותר טובה מהקודמת. זה אולי יעלה לכם במעט זמן ותיאום פגישות, אבל ככל שהיקף האשראי שלכם משמעותי יותר, כך תחסכו בתהליך ההתמקחות יותר ויותר כסף.

לעולם אל תפסיק לגייס אשראי
הבנק רוצה שתחזרו ותבקשו עוד אשראי, אבל לא כדאי לכם להיות תלויים רק בו. פנו לבנקים ולספקי אשראי נוספים, צרו עוד מסגרות וצרו עוד מערכות יחסים, שיאפשרו לכם לגייס אשראי גם בעתיד. כך, כשתצטרכו עוד אשראי - ועסק צומח תמיד צורך עוד אשראי - הדלתות יהיו פתוחות בפניכם.

גיוס אשראי בנקאי - דגשים מיוחדים שכדאי להכיר
יש לך שאלה? צור קשר עכשיו