הלוואות לעסקים

בתנאים אטרקטיביים במיוחד!

•    יש לך בעיית תזרים מזומנים?
•    זקוק להלוואה לצורך הגדלת העסק?
•    מחפש אנשי מקצוע שישיגו עבורך את ההצעה הטובה ביותר?


אנחנו כאן עבורך! צוות המקצוענים של BFC מומחה בהשגת הלוואות לעסקים בתנאים משופרים. מציאת פתרונות מימון לעסקים זו המומחיות שלנו!

גיוס אשראי בנקאי - תנאים אטרקטיביים
הלוואות בערבות מדינה (עסקים חדשים או ותיקים) - כל הפרטים

עסקים קטנים וגדולים

עסקים רבים, גדולים כקטנים, זקוקים בשלבים שונים של חיי העסק להלוואה. הלוואה לעסק אשר תאפשר לו להתחיל, להתפתח, ואף להתקיים באופן שוטף. הצורך בהלוואות יכול לנבוע מסיבות מגוונות, וישנם מספר מקורות אליהם ניתן לפנות לצורך קבלתן. צוות המומחים ב- BFC כאן בשביל לבצע עבורך את התהליך, ולהשיג לעסק שלך הלוואה בתנאים הטובים ביותר.

מי מספק הלוואות לעסקים?

הלוואה לעסק ניתן להשיג, אם עושים זאת בצורה נכונה ומקצועית מכמה גופים פיננסים. הגוף הראשון הוא הבנק. הבנקים השונים מספקים הלוואות לעסקים בתנאי החזר שונים, אשר לא תמיד מטיבים עם העסק. לשם קבלת הלוואה מהבנקים יש לבצע תהליך ארוך ומקיף, הכולל הגשת דוחות רבים. גוף אחר שמספק הלוואות עבור עסקים הם קרנות. ישנן קרנות פרטיות הממומנות מתרומות, לצד קרנות ציבוריות. גם כאן נדרשת הכרות עם תהליך בקשת ההלוואה, והסיכוי של עסק הפונה באופן עצמאי להצליח ולהשיג הלוואה לעסק בתנאים נוחים לא גדול. עסקים רבים חווים תסכול בעודם מנסים לצלוח לבד את התהליך, אשר לא פעם מסתיים בסירוב מצד הגופים הפיננסים השונים.

לגופים הגדולים יש יתרון על פני בעלי עסקים קטנים

הדרך להשיג הלוואה לעסק לא פשוטה עבור מי שלא מנוסה בתהליך. היא דורשת מומחיות ומקצועיות, יצירתיות והבנה פיננסית ועסקית. לא פעם בקשות לקבלת הלוואה מתקבלות בסירוב רק כי לא הוגשו בצורה מקצועית ונכונה. פניה חובבנית לגורמים הפיננסים, במטרה לקבל הלוואה, עשויה להיתקל בסירוב ולחסום לצמיתות את האפשרות לפניה חוזרת. חבל שתפספס הזדמנות להקים או להרחיב את העסק שלך, רק כי לא פנית לגורמים המתמחים בתחום.

שירות מנצח של הלוואות לעסקים

BFC היא חברה מובילה ומנוסה בתחום הלוואות לעסקים. אנו מסייעים לעסקים מזה שנים רבות בקבלת הלוואה לעסק בתנאים הטובים ביותר. אנו נדאג לבצע את כל עבודת ההכנה הנדרשת, ונבצע מו"מ עבורך מול הגופים הפיננסים השונים. אנו מספקים ללקוחותינו שירות ייעוץ מקצועי ללא התחייבות. אנו מעניקים שירות הגשת בקשה להלוואות מול כלל הגופים הקיימים. נבצע עבורך מו"מ מול הבנקים או מול הגופים הפיננסים החוץ בנקאיים.  נדאג להשיג עבורך הלוואה בתנאי החזר נוחים ובריביות נמוכות. נלווה אותך לכל אורך הדרך, ונעשה זאת עם כל המוטיבציה להשיג עבורך ועבור העסק שלך את הטוב ביותר. 

הלוואות לעסקים קטנים - לחץ כאן למידע נוסף